Laipni aicināti mūsu jaunajā Latvija karjeras lapā!

Monsoon

Uzņēmumu “Monsoon” 1973. gadā dibināja Pīters Saimons, kurš pēc pasaules apceļošanas iepazīstināja Londonu ar rokām darinātām un no amatnieku ražojumiem iedvesmotām modes precēm un Portobello ielā izveidoja tirgus stendu. Sākotnējais akcents aizvien tiek likts uz apģēbiem ar etnisku izcelsmi no tādiem tālajiem reģioniem kā Indija un Afganistāna, un mūsu pirmās kolekcijas tika radītas, izmantojot Indijas ciematos rokām austos kokvilnas audumus.

Pirmais “Monsoon” veikals tika atvērts Naitsbridžā – modes preču tirdzniecības ielā Beauchamp Place. 1984. gadā tam sekoja “Accessorize”, piedāvājot aksesuārus ar dziļi atšķirīgu estētiku, salīdzinot ar tiem, kas tobrīd bija atrodami galvenajās tirdzniecības ielās. Uzņēmums “Monsoon Home” tika dibināts 1999. gadā un piedāvāja inovatīvus un individuālus aksesuārus mājoklim, kā arī virkni dāvināmu preču. Vēlāk uzņēmuma tīklu papildināja “Monsoon Children” un “Monsoon Fusion”, un 2012. gadā tika paplašināts uzņēmums “Monsoon Bridal”, kas tajā laikā parādījās arī internetā. 

Accessorize

Astoņdesmito gadu sākumā uzņēmums “Monsoon” sāka tirgot nelielu aksesuāru kolekciju. Šie aksesuāri kļuva tik pieprasīti, ka dzima ideja par jaunu un inovatīvu veikala formātu – “Accessorize”.

Pirmais “Accessorize” veikals tika atvērts 1984. gadā Londonas Covent Garden Piazza, un otrais veikals – 1986. gadā Kārnabī ielā. 1992. gadā atverot veikalu Mančesterā, tika atvērts pirmais “Accessorize” veikals ārpus Londonas. Tajā pašā gadā tika atvērts pirmais veikals lidostā – Getvikas lidostas dienvidu terminālī. Balstoties uz fenomenālajiem uzņēmuma panākumiem, tika izstrādāta veikalu atvēršanas programma, ļaujot atvērt vidēji 16 jaunus veikalus katru gadu.

Šobrīd visā Apvienotajā Karalistē ir vairāk nekā 240 “Accessorize” veikalu, kā arī plaukstošs starptautiskais veikalu tīkls ar vairāk kā 800 veikaliem.

SOCIALISE WITH US

  Follow
  Like
  Connect